վաճառք - բնակարան 81 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
հարցման հիման վրա
Property 41370 photo 1
Property 41370 photo 2
Property 41370 photo 3
  • Օբյեկտի կոդը 41370
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 81 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2019
  • Հեռավորո. ծով: 100 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 51 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 81 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
900 000 € 3797 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49700
  • մակերես 237 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
555 000 € 4703 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49702
  • մակերես 118 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
332 000 € 3074 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49704
  • մակերես 108 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
461 000 € 4852 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49717
  • մակերես 95 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
335 611 € 6991 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49736
  • մակերես 48 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
1 430 286 € 7815 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49737
  • մակերես 183 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
530 622 € 4279 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49738
  • մակերես 124 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
410 000 € 3082 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49789
  • մակերես 133 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
577 000 € 4507 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50002
  • մակերես 128 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50033
  • մակերես 310 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը