վաճառք - բնակարան 81 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
հարցման հիման վրա
Property 41374 photo 1
Property 41374 photo 2
Property 41374 photo 3
  • Օբյեկտի կոդը 41374
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 81 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2019
  • Հեռավորո. ծով: 100 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 51 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 81 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
730 000 € 7525 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56457
  • մակերես 97 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
890 000 € 7235 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56458
  • մակերես 123 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 300 000 € 3651 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56476
  • մակերես 356 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
440 000 € 4888 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56483
  • մակերես 90 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
580 000 € 4873 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56484
  • մակերես 119 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
523 000 € 3463 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56549
  • մակերես 151 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
230 000 € 3965 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56555
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
678 030 € 4644 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56588
  • մակերես 146 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
524 300 € 4946 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56595
  • մակերես 106 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
245 000 € 2207 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56912
  • մակերես 111 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը