վաճառք - բնակարան 168 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
հարցման հիման վրա
Property 41377 photo 1
Property 41377 photo 2
Property 41377 photo 3
  • Օբյեկտի կոդը 41377
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 168 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2019
  • Հեռավորո. ծով: 100 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 51 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 168 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
326 000 € 2295 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51953
  • մակերես 142 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52044
  • մակերես 282 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
297 500 € 2458 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52049
  • մակերես 121 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 3289 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52050
  • մակերես 76 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
345 000 € 2574 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52058
  • մակերես 134 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
480 000 € 2944 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52060
  • մակերես 163 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
460 000 € 5168 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52061
  • մակերես 89 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
385 000 € 2916 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52072
  • մակերես 132 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
725 000 € 3961 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52248
  • մակերես 183 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
320 000 € 3298 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52260
  • մակերես 97 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը