վաճառք - բնակարան 135 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
հարցման հիման վրա
Property 41378 photo 1
Property 41378 photo 2
Property 41378 photo 3
  • Օբյեկտի կոդը 41378
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 135 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2019
  • Հեռավորո. ծով: 100 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 51 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 135 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
678 030 € 4644 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56588
  • մակերես 146 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
524 300 € 4946 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56595
  • մակերես 106 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
245 000 € 2207 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56912
  • մակերես 111 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
384 000 € 2477 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56918
  • մակերես 155 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 580 000 € 6810 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56951
  • մակերես 232 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 600 000 € 5245 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56973
  • մակերես 305 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
460 000 € 2459 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 58680
  • մակերես 187 m²
վաճառք
133 500 € 1668 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63216
  • մակերես 80 m²
վաճառք
176 500 € 1765 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63217
  • մակերես 100 m²
վաճառք
139 000 € 1737 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63219
  • մակերես 80 m²

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը