վաճառք - բնակարան 135 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
հարցման հիման վրա
Property 41383 photo 1
Property 41383 photo 2
Property 41383 photo 3
  • Օբյեկտի կոդը 41383
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 135 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2019
  • Հեռավորո. ծով: 100 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 51 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 135 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
230 000 € 1949 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52184
  • մակերես 118 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
100 000 € 2222 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65731
  • մակերես 45 m²
վաճառք
215 000 € 2193 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52182
  • մակերես 98 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
119 000 € 1525 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63676
  • մակերես 78 m²
վաճառք
320 000 € 3298 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52260
  • մակերես 97 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
252 450 € 3321 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56085
  • մակերես 76 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
430 000 € 1077 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64775
  • մակերես 399 m²
վարձավճար
սկսած 6 250 € /ամսական 52 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56111
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
510 000 € 3722 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52332
  • մակերես 137 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
600 000 € 3750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 54440
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 5

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը