վաճառք - բնակարան 81 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
հարցման հիման վրա
Property 41384 photo 1
Property 41384 photo 2
Property 41384 photo 3
  • Օբյեկտի կոդը 41384
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 81 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2019
  • Հեռավորո. ծով: 100 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 51 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 81 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
850 000 € 6159 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51193
  • մակերես 138 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
360 000 € 3789 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51289
  • մակերես 95 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
5 900 000 € 4347 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51299
  • մակերես 1357 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2600 m
վաճառք
9 580 000 € 5512 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51300
  • մակերես 1738 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1500 m
վաճառք
555 000 € 4703 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51403
  • մակերես 118 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
3 750 000 € 2480 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51496
  • մակերես 1512 m²
  • Սենյակներ 18
վաճառք
505 000 € 3156 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51520
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
210 000 € 3134 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51524
  • մակերես 67 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
845 000 € 8711 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51526
  • մակերես 97 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51528
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը