վաճառք - բնակարան 85 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
հարցման հիման վրա
Property 41385 photo 1
Property 41385 photo 2
Property 41385 photo 3
  • Օբյեկտի կոդը 41385
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 85 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2019
  • Հեռավորո. ծով: 100 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 51 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 85 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
1 111 950 € 6464 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37329
  • մակերես 172 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
2 245 980 € 6847 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37331
  • մակերես 328 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37494
  • մակերես 157 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37610
  • մակերես 126 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37781
  • մակերես 180 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
3 900 000 € 11470 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37782
  • մակերես 340 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37852
  • մակերես 240 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
445 280 € 4240 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37865
  • մակերես 105 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
750 200 € 3641 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37868
  • մակերես 206 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
400 000 € 6779 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37995
  • մակերես 59 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը