վաճառք - բնակարան 174 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
հարցման հիման վրա
Property 41412 photo 1
Property 41412 photo 2
Property 41412 photo 3
  • Օբյեկտի կոդը 41412
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 174 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2019
  • Հեռավորո. ծով: 100 m

ծառայություններ

  • Վերելակ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 174 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
520 000 € 5200 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50616
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
650 000 € 6500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50617
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
210 000 € 2359 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50921
  • մակերես 89 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
310 000 € 2980 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50925
  • մակերես 104 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
355 000 € 2689 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50926
  • մակերես 132 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51111
  • մակերես 968 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1200 m
վաճառք
380 000 € 4418 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51113
  • մակերես 86 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
330 000 € 3928 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51114
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
850 000 € 6159 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51193
  • մակերես 138 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
360 000 € 3789 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51289
  • մակերես 95 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը