վաճառք - բնակարան 136 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
հարցման հիման վրա
Property 41414 photo 1
Property 41414 photo 2
Property 41414 photo 3
  • Օբյեկտի կոդը 41414
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 136 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2019
  • Հեռավորո. ծով: 100 m

ծառայություններ

  • Վերելակ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 136 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
495 000 € 9900 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46550
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
531 508 € 4392 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46828
  • մակերես 121 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
748 580 € 4678 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46829
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
648 000 € 3724 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46927
  • մակերես 174 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
974 000 € 5975 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46932
  • մակերես 163 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
520 000 € 4642 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46938
  • մակերես 112 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
720 000 € 4556 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46939
  • մակերես 158 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
550 000 € 5670 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46944
  • մակերես 97 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
470 000 € 3481 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47015
  • մակերես 135 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
1 250 000 € 7530 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47028
  • մակերես 166 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը