վաճառք - բնակարան 174 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
հարցման հիման վրա
Property 41420 photo 1
Property 41420 photo 2
Property 41420 photo 3
  • Օբյեկտի կոդը 41420
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 174 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2019
  • Հեռավորո. ծով: 100 m

ծառայություններ

  • Վերելակ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 174 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
1 340 000 € 6320 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 55952
  • մակերես 212 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
875 000 € 7000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56071
  • մակերես 125 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
374 000 € 3309 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56084
  • մակերես 113 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
252 450 € 3321 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56085
  • մակերես 76 m²
  • Սենյակներ 2
վարձավճար
սկսած 6 250 € /ամսական 52 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56111
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
498 780 € 3416 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56121
  • մակերես 146 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
650 250 € 4515 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56122
  • մակերես 144 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 250 000 € 8680 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56357
  • մակերես 144 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
495 000 € 7734 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56452
  • մակերես 64 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
730 000 € 7525 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56457
  • մակերես 97 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը