վաճառք - բնակարան 174 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
հարցման հիման վրա
Property 41428 photo 1
Property 41428 photo 2
Property 41428 photo 3
  • Օբյեկտի կոդը 41428
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 174 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2019
  • Հեռավորո. ծով: 100 m

ծառայություններ

  • Վերելակ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 174 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
430 000 € 5058 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48791
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
230 000 € 2395 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48889
  • մակերես 96 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 2873 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48935
  • մակերես 87 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
690 000 € 4285 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48936
  • մակերես 161 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
400 000 € 2877 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48944
  • մակերես 139 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
1 200 000 € 7317 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48950
  • մակերես 164 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
340 000 € 5862 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49048
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
574 000 € 5917 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49050
  • մակերես 97 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49051
  • մակերես 171 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
550 000 € 3416 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49253
  • մակերես 161 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը