Վաճառված է
հարցման հիման վրա
Property 43740 photo 1
Property 43740 photo 2

մանրամասներ

  • Հարկ: 2-րդ հարկ
  • Կառուցման տարեթիվ: 1969
  • Վերանորոգման տարի: 2014
  • ջեռուցում: գազ
  • Հեռավորո. ծով: 700 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 11 km

ծառայություններ

  • Խորդանոց

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 225 քմ Սալոնիկում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Պլանավորում երկակի ինտերֆեյս կա նաև կահույք, օդորակիչ, ջեռուցում, պահեստ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

ներդրում վաճառք
125 000 € 1984 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65329
  • մակերես 63 m²
  • Սենյակներ 3
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
172 000 € 4914 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65331
  • մակերես 35 m²
  • Սենյակներ 2
վարձավճար
սկսած 550 € 9 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65381
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 2
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
365 000 € 3842 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65389
  • մակերես 95 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
87 000 € 1933 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65390
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 2
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
280 000 € 1904 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65398
  • մակերես 147 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
138 000 € 3729 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65429
  • մակերես 37 m²
  • Սենյակներ 2
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
190 000 € 2714 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65433
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը