վաճառք - առանձնատուն 220 m² Նիկոսիայում

Հունաստան Կիպրոս Նիկոսիա
675 000 €
3068 €/m²
Property 46230 photo 1
Property 46230 photo 2
Property 46230 photo 3
Property 46230 photo 4
Property 46230 photo 5
Property 46230 photo 6
Property 46230 photo 7
Property 46230 photo 8
Property 46230 photo 9
Property 46230 photo 10
Property 46230 photo 11
Property 46230 photo 12
Property 46230 photo 13
  • Օբյեկտի կոդը 46230
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ առանձնատուն
  • մակերես 220 m²
  • Հողի մակերեսը 150 m²
  • մարզ Նիկոսիա
  • Գտնվելու վայրը Նիկոսիա (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Վիճակ: Քայքայված բնակարան
  • Հեռավորո. ծով: 35 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 50 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Լողավազան
  • Բուխարի
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է 0-հարկանի քոթեջ մակերեսով 220 քմ Նիկոսիայում. առանձնատուն ունի Ինտերիեր ձեւավորում Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, ջրի տաքացման արևային համակարգ, բուխարի, օդորակիչ, լողավազան, ավտոկայանման տեղ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
700 000 € 1861 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 30985
  • մակերես 376 m²
  • Սենյակներ 10
վաճառք
675 000 € 3068 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46230
  • մակերես 220 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 35 m
վաճառք
550 000 € 1666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 58656
  • մակերես 330 m²
վաճառք
900 000 € 2419 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59503
  • մակերես 372 m²
վաճառք
600 000 € 2500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61507
  • մակերես 240 m²

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը