Վաճառված է

վաճառք - բնակարան 45 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա Պպհխոխորի
հարցման հիման վրա
Property 477 photo 1
Property 477 photo 2
Property 477 photo 3
Property 477 photo 4
Property 477 photo 5
Property 477 photo 6
Property 477 photo 7
Property 477 photo 8
Property 477 photo 9
Property 477 photo 10
Property 477 photo 11
Property 477 photo 12
Property 477 photo 13
Property 477 photo 14
Property 477 photo 15
Property 477 photo 16

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2011
  • Լողափ: песчано-галичный
  • Սենյակների քանակը: 2: гостиная с кухней и комната, туалет с душевой
  • Այլ հարմարություններով: Кухонная мебель, общая территория с оливковыми деревьями. Биоочистка.
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 650 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 94 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Ծովային տեսարան
  • Բուխարի
  • Խորդանոց

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 45 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած մեկ ննջասենյակ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ լոգասենյակ. բնակարան ունի Պլանավորում երկակի ինտերֆեյս Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը.կա նաև կահույք, բուխարի, տենդեր, ավտոկայանման տեղ, այգի, գազոն , պահեստ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
360 000 € 3333 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63889
  • մակերես 108 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
120 000 € 2400 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63948
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
170 000 € 2741 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63975
  • մակերես 62 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
123 000 € 2673 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64081
  • մակերես 46 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
120 000 € 3750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64132
  • մակերես 32 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
165 000 € 2844 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64244
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
315 000 € 3500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64479
  • մակերես 90 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
85 000 € 1700 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64599
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
165 000 € 4024 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65393
  • մակերես 41 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
125 000 € 3787 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65394
  • մակերես 33 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը