վաճառք - Առևտրային սեփականություն 66 m² Կրետե կղզում

Հունաստան Կրետե Լասիտհի պրեֆեկտուրա Ագիոս Նիկողոսյան Շիզմա
73 000 €
1106 €/m²
Property 48679 photo 1
Property 48679 photo 2
Property 48679 photo 3
Property 48679 photo 4
Property 48679 photo 5

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1992
  • Հեռավորո. ծով: 50 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 65 km

ծառայություններ

  • Ներքին սանդուղք
  • Վերանորոգման կարիք

Նկարագրություն

Վաճառվում է առևտրային սեփականություն մակերեսով 66 քմ Կրետե կղզում: առևտրային սեփականություն բաղկացած է 0 հարկից։ Առևտրային սեփականություն ունի անկյունային դրվածք

A ground floor commercial space is for sale in Elounda, in an excellent environment and with good infrastructural support. The premise of about 66 sq.m. consists of an open area with a toilet, and an attic of 14 sq.m.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 26063
  • մակերես 130 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 60 m
վաճառք
96 000 € 1745 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34996
  • մակերես 55 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 200 m
վաճառք
75 000 € 1271 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44817
  • մակերես 59 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 100 m
վաճառք
73 000 € 1106 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48679
  • մակերես 66 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 50 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը