Վաճառված է
Property 48755 photo 1
Property 48755 photo 2
Property 48755 photo 3
Property 48755 photo 4
Property 48755 photo 5

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2022
  • Սենյակների քանակը: 2
  • ջեռուցում: գազ
  • Վիճակ: Գտնվում է շինարարության փուլում
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 250 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 13 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Վերելակ
  • Մատչելիություն հաշմանդամություն ունեցող անձանց համար

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 78 քմ Սալոնիկում. բնակարանը գտնվում է 3 -րդ հարկում հարկում և բաղկացած է 3 հարկ բաղկացած մեկ ննջասենյակ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ լոգասենյակ. բնակարան ունի Պլանավորում երկակի ինտերֆեյս կա նաև կահույք, օդորակիչ, ավտոկայանման տեղ, վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

Խորհուրդ է տրվում վաճառք
55 000 € 1222 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65978
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
175 000 € 2916 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65986
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 2
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
140 000 € 1627 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65998
  • մակերես 86 m²
  • Սենյակներ 3
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
145 000 € 2900 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66005
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
122 000 € 3485 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66028
  • մակերես 35 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
175 000 € 4166 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66030
  • մակերես 42 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
250 000 € 5102 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66031
  • մակերես 49 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը