Վաճառված է
45 500 €
1138 €/m²
Property 497 photo 1
Property 497 photo 2
Property 497 photo 3
Property 497 photo 4
Property 497 photo 5
Property 497 photo 6
Property 497 photo 7
Property 497 photo 8
Property 497 photo 9
Property 497 photo 10
Property 497 photo 11
Property 497 photo 12

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2010
  • Սենյակների քանակը: 2: салон с кухней и комната, ванная
  • Այլ հարմարություններով: отопление, рядом будет построена станция метро, квартира 50 кв.м с одной спальной - 40 500 евро, квартира 60 кв.м. и 70 кв.м с двумя спальными - 60 000 евро и 80 000 евро соответственно.
  • հեռավ. օդանավակայանից: 15 km

ծառայություններ

  • Ծովային տեսարան

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 40 քմ Սալոնիկում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
50 000 € 1000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62502
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
65 000 € 1911 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62505
  • մակերես 34 m²
  • Սենյակներ 2
ներդրում վաճառք
60 000 € 57 000 € 1727 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63117
  • մակերես 33 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
64 000 € 2206 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63795
  • մակերես 29 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
68 000 € 2266 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64155
  • մակերես 30 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
65 000 € 2166 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64439
  • մակերես 30 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
63 000 € 2100 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64564
  • մակերես 30 m²
  • Սենյակներ 2
ներդրում վաճառք
68 000 € 3400 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64669
  • մակերես 20 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64684
  • մակերես 40 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
62 000 € 2480 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64905
  • մակերես 25 m²
  • Սենյակներ 1

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը