վաճառք - բնակարան 76 m² Աթենքում

Հունաստան Ատտիկա Աթենք - Կենտրոն
215 000 €
2829 €/m²
Property 50642 photo 1
  • Օբյեկտի կոդը 50642
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 76 m²
  • մարզ Աթենք
  • Գտնվելու վայրը Աթենք - Կենտրոն (Ատտիկա)
  • Սենյակների քանակը 2

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1982
  • Սենյակների քանակը: 2
  • Հեռավորո. ծով: 12000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 25 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 76 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի սարերը.կա նաև կահույք.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
280 000 € 4307 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65009
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
205 000 € 2383 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63980
  • մակերես 86 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
280 000 € 7777 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64277
  • մակերես 36 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
240 000 € 1702 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65594
  • մակերես 141 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
200 000 € 3773 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65220
  • մակերես 53 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
260 000 € 2363 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64961
  • մակերես 110 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
280 000 € 4179 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65299
  • մակերես 67 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
314 800 € 5939 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63766
  • մակերես 53 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
270 000 € 4153 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63932
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը