Վաճառված է

վաճառք - թաունհաուս 144 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա Կրիոպիգի
200 000 € 150 000 €
1042 €/m²
Property 507 photo 1
Property 507 photo 2
Property 507 photo 3
Property 507 photo 4
Property 507 photo 5
Property 507 photo 6
Property 507 photo 7
Property 507 photo 8
Property 507 photo 9
Property 507 photo 10
Property 507 photo 11
Property 507 photo 12
Property 507 photo 13
Property 507 photo 14
Property 507 photo 15
Property 507 photo 16

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 3
  • Կառուցման տարեթիվ: 2010
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 4: 1 этаж: салон с кухней, туалет. 2 этаж: 2 комнаты, ванная. Мансарда с комнатой.
  • Այլ հարմարություններով: Кухонная мебель, кондиционер, отопление (проложенные трубы), барбекю, беседка
  • Մակարդակներ: 3
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 3
  • Զուգարաններ: 2
  • Հեռավորո. ծով: 500 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 80 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Ծովային տեսարան
  • Բուխարի

Նկարագրություն

Վաճառվում է թաունհաուս մակերեսով 144 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. թաունհաուսը գտնվում է 3 մակարդակների վրա. 0 հարկ բաղկացած խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ սանհանգույց. 1 հարկ բաղկացած 2 ննջասենյակներ, մեկ բաղնիք. 2 հարկ բաղկացած մեկ ննջասենյակ. թաունհաուս ունի Տարածք պլանավորման Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան դեպի ծովը.կա նաև կահույք, բուխարի, օդորակիչ, ավտոկայանման տեղ, բառբեկյու, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
250 000 € 2551 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 178
  • մակերես 98 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 1785 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 3386
  • մակերես 140 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
180 000 € 2000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 28924
  • մակերես 90 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
200 000 € 1428 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 31745
  • մակերես 140 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
230 000 € 2169 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 32756
  • մակերես 106 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
170 000 € 2833 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 36076
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
165 000 € 1941 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43214
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
175 000 € 2058 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43215
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
170 000 € 1700 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 54393
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
170 000 € 1307 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60973
  • մակերես 130 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը