161 000 €
1491 €/m²
Property 53260 photo 1

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1963
  • Սենյակների քանակը: 4
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 3
  • Զուգարաններ: 2
  • Հեռավորո. ծով: 7000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 34 km

ծառայություններ

  • Խորդանոց

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 108 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է 8 -րդ հարկում հարկում և բաղկացած է 8 հարկ բաղկացած 3 ննջասենյակներ, ճաշասենյակի, մեկ խոհանոց, մեկ բաղնիք, մեկ սանհանգույց. բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև պահեստ. Շենք առանց վերելակի.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
150 000 € 3658 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63762
  • մակերես 41 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
147 000 € 3266 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60030
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
230 000 € 220 000 € 2682 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56643
  • մակերես 82 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
185 000 € 4512 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65311
  • մակերես 41 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
200 000 € 1818 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57400
  • մակերես 110 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
165 000 € 3437 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65227
  • մակերես 48 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
208 000 € 2418 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57841
  • մակերես 86 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
190 000 € 2000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65592
  • մակերես 95 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
210 000 € 2800 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65365
  • մակերես 75 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
155 000 € 2500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66066
  • մակերես 62 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը