Property 54850 photo 1
Property 54850 photo 2
Property 54850 photo 3

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1973
  • Սենյակների քանակը: 3
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 2
  • Զուգարաններ: 2
  • Հեռավորո. ծով: 10000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 35 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 110 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է Loft հարկում և բաղկացած է Loft բաղկացած 2 ննջասենյակներ, ճաշասենյակի, մեկ խոհանոց, մեկ բաղնիք, մեկ սանհանգույց. բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան դեպի քաղաքը. Շենք առանց վերելակի.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
270 000 € 2872 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63021
  • մակերես 94 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
232 000 € 6105 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65217
  • մակերես 38 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
200 000 € 3846 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64225
  • մակերես 52 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
270 000 € 9310 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65355
  • մակերես 29 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
270 000 € 10000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65356
  • մակերես 27 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
260 000 € 4814 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63053
  • մակերես 54 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
180 000 € 2022 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66044
  • մակերես 89 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 7142 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65919
  • մակերես 35 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
275 000 € 3437 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65069
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
275 000 € 6250 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66014
  • մակերես 44 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը