1 460 000 €
140 €/m²
Property 57513 photo 1
Property 57513 photo 2
Property 57513 photo 3
Property 57513 photo 4
Property 57513 photo 5
Property 57513 photo 6
Property 57513 photo 7
Property 57513 photo 8

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 433 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 66 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է հողատարածք մակերեսով 10397 քմ Կրետե կղզում.Քաղաքի հատակագծից դուրս է։. Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը, դեպի սարերը.

A plot of land of 10,397sq.m with 3 existing buildings with a total area of 400sq.m is for sale in eastern Crete. Each building consists of 2 apartments, one on the ground floor and one on the 1st floor where each one consists of 2 bedrooms, living room with kitchen and a bathroom with WC. The total of 6 apartments are in need of renovation as well as the exterior space in need of remodeling. The location of the property is in a very good position as it is within Elounda, it is only 400m from the sea and the distance from the airport is about 40 minutes by car.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 32623
  • մակերես 10000 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1000 m
վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 24953
  • մակերես 26001 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 280 m
վաճառք
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 32927
  • մակերես 13680 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 150 m
վաճառք
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49742
  • մակերես 13569 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1 m
վաճառք
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 12485
  • մակերես 1000 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 20 m
վաճառք
1 760 000 € 32 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40470
  • մակերես 55000 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 460 m
վաճառք
1 700 000 € 58 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 30474
  • մակերես 29063 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 4000 m
վաճառք
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 38565
  • մակերես 1250 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2000 m
վաճառք
1 280 000 € 73 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48743
  • մակերես 17497 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 700 m
վաճառք
1 280 000 € 548 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 33143
  • մակերես 2332 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 70 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը