վաճառք - առանձնատուն 126 m² Կորֆու կղզում

Հունաստան Իոնյան կղզիներ Կորֆու պրեֆեկտուրա Կորֆու
800 000 €
6349 €/m²
Property 5766 photo 1
Property 5766 photo 2
Property 5766 photo 3
Property 5766 photo 4
Property 5766 photo 5
Property 5766 photo 6
Property 5766 photo 7
Property 5766 photo 8
Property 5766 photo 9
Property 5766 photo 10
Property 5766 photo 11
Property 5766 photo 12
Property 5766 photo 13
Property 5766 photo 14
Property 5766 photo 15
Property 5766 photo 16

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1985
  • Հեռավորո. ծով: 3900 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 3,6 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 12 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Լողավազան
  • Բուխարի

Նկարագրություն

Վաճառվում է առանձնատուն մակերեսով 126 քմ Կորֆու կղզում. առանձնատուն ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, բուխարի, օդորակիչ, լողավազան, ավտոկայանման տեղ, այգի, գազոն .

For sale: a small villa in a quiet, secluded location within walking distance from the village of Moraitika.

Վիլլան ունի երկու առանձին բնակարան՝ մեկ ննջասենյակով, խոհանոց եւ հյուրասենյակ՝ ճաշասենյակով։ Ունի նաեւ նկուղ, այգի՝ պտղատու ծառերով, լողավազան։

Վիլլայի գտնվելու վայրը ապահովում է խաղաղություն եւ հանգստություն, իսկ թռչունները երգում են։

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
800 000 € 3200 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 3546
  • մակերես 250 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 500 m
վաճառք
980 000 € 3843 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 3641
  • մակերես 255 m²
  • Սենյակներ 7
վաճառք
1 000 000 € 6535 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 4946
  • մակերես 153 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
800 000 € 6349 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 5766
  • մակերես 126 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3900 m
վաճառք
750 000 € 3000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 7935
  • մակերես 250 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
990 000 € 3300 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 19880
  • մակերես 300 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
850 000 € 2478 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 32886
  • մակերես 343 m²
  • Սենյակներ 8
վաճառք
695 000 € 9652 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59047
  • մակերես 72 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
800 000 € 3404 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61526
  • մակերես 235 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
650 000 € 3250 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64115
  • մակերես 200 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3000 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը