Վաճառված է
135 000 €
2455 €/m²
Property 590 photo 1
Property 590 photo 2
Property 590 photo 3
Property 590 photo 4

մանրամասներ

  • Հարկ: 3-րդ հարկ
  • Սենյակների քանակը: 2: салон с кухней и комната, ванная
  • Այլ հարմարություններով: Два кондиционера, веранда, тенты
  • Հեռավորո. ծով: 100 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 120 km

ծառայություններ

  • Ծովային տեսարան

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 55 քմ Լուտրակիյում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
154 000 € 3500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61376
  • մակերես 44 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը