Property 61490 photo 1
Property 61490 photo 2
Property 61490 photo 3
Property 61490 photo 4
Property 61490 photo 5
Property 61490 photo 6
Property 61490 photo 7
Property 61490 photo 8
Property 61490 photo 9

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 600 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 62 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է հողատարածք մակերեսով 344 քմ Կրետե կղզում.Քաղաքի հատակագծի մաս է. Տարածքի վրա: անցկացված է ջուր, անցկացված է էլեկտրականություն. Կառուցմավ իրավունքով 275 քմ. Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի սարերը.

For sale 2 adjacent building plots, located in Agios Nikolaos, very close to the city center and organized beaches. The plots are at the top of a hill with unobstructed view to the mountain and the city. There is access from a main road while the electricity, water and phone/internet line, are available.

-Plot A is 349sq.m and it has the right to build house or apartments with a total of 279sq.m + basement and attic.

-Plot B is 344sq.m and it has the right to build house or apartments with a total of 275sq.m + basement and attic.

The price of each plot is €160,000

DIstances:

-10 minutes walking to the closest beach

-16 minutes walking to the city center

-50 minutes drive from Heraklion airport

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
230 000 € 27 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65231
  • մակերես 8500 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 750 m
վաճառք
210 000 € 161 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 42952
  • մակերես 1300 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 700 m
վաճառք
139 000 € 139 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63268
  • մակերես 1000 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 500 m
վաճառք
170 000 € 45 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50162
  • մակերես 3750 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 750 m
վաճառք
185 000 € 165 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65536
  • մակերես 1121 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2300 m
վաճառք
200 000 € 93 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50156
  • մակերես 2150 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 650 m
վաճառք
150 000 € 197 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64066
  • մակերես 758 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 500 m
վաճառք
140 000 € 248 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65313
  • մակերես 564 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 6000 m
վաճառք
140 000 € 26 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56098
  • մակերես 5335 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 6500 m
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
179 000 € 60 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63493
  • մակերես 2950 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3300 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը