1 067 000 €
6276 €/m²
Property 62193 photo 1
Property 62193 photo 2
Property 62193 photo 3
Property 62193 photo 4
Property 62193 photo 5

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2025
  • Վիճակ: Գտնվում է շինարարության փուլում
  • Հեռավորո. ծով: 850 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 102 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է առանձնատուն մակերեսով 170 քմ Կրետե կղզում. առանձնատուն ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան դեպի ծովը, դեպի սարերը, դեպի քաղաքը.

For sale an under construction villa of 170sq.m with 770sq.m plot of exclusive usage. The villa is located in a hill close to the sea in southeast Crete. It consists of basement and ground floor. In the basement except from a WC, we find 5 rooms that can be used as storage, extra bedrooms, or space for entertainment. Ground floor consists of 2 bedrooms with their own shower WC and a living room with kitchen and dining area. The outer space has a sitting area under beautiful pergolas and a swimming pool overlooking the sea.

Գտնվելու վայրը

Փաստաթղթեր

Նմանատիպ նյութեր

Էքսկլյուզիվ վաճառք
1 338 120 € 6862 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64773
  • մակերես 195 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 500 000 € 7614 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 42669
  • մակերես 197 m²
  • Սենյակներ 3
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
920 000 € 8070 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64076
  • մակերես 114 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57386
  • մակերես 337 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 4000 m
վաճառք
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65672
  • մակերես 235 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 54752
  • մակերես 197 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
960 000 € 2526 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 38249
  • մակերես 380 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 41224
  • մակերես 335 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 13000 m
վաճառք
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61625
  • մակերես 151 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37830
  • մակերես 170 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1300 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը