Property 62967 photo 1
Property 62967 photo 2
Property 62967 photo 3
Property 62967 photo 4

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Վերանորոգման տարի: 2025
  • ջեռուցում: էլեկտրական
  • Հեռավորո. ծով: 10000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 27 km

ծառայություններ

  • Վերելակ
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 32 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, օդորակիչ, վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
270 000 € 7714 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65359
  • մակերես 35 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
314 800 € 5939 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63766
  • մակերես 53 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
255 000 € 4636 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65689
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
350 000 € 4268 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65048
  • մակերես 82 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
310 000 € 3069 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63567
  • մակերես 101 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3000 m
վաճառք
290 000 € 3411 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65145
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
310 000 € 7380 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63911
  • մակերես 42 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
305 000 € 4841 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63704
  • մակերես 63 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
320 000 € 3265 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65250
  • մակերես 98 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
320 000 € 3333 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65252
  • մակերես 96 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը