Property 63006 photo 1
Property 63006 photo 2
Property 63006 photo 3
Property 63006 photo 4

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Վերանորոգման տարի: 2025
  • ջեռուցում: էլեկտրական
  • Հեռավորո. ծով: 10000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 27 km

ծառայություններ

  • Վերելակ
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 31 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, օդորակիչ, վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
255 000 € 3642 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63823
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 7142 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65919
  • մակերես 35 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
270 000 € 6750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65348
  • մակերես 40 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
335 000 € 4785 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65297
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 4629 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64504
  • մակերես 54 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
275 000 € 3437 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65069
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
275 000 € 6250 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66014
  • մակերես 44 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
290 000 € 4833 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63487
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
260 000 € 10000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65210
  • մակերես 26 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
295 000 € 4402 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65303
  • մակերես 67 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը