Property 63008 photo 1
Property 63008 photo 2
Property 63008 photo 3
Property 63008 photo 4

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Վերանորոգման տարի: 2026
  • ջեռուցում: էլեկտրական
  • Հեռավորո. ծով: 10000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 25 km

ծառայություններ

  • Վերելակ
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 41 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է 1 -ին հարկում հարկում և բաղկացած է 1 հարկ բաղկացած բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, օդորակիչ, վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
305 000 € 6489 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64722
  • մակերես 47 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
255 000 € 4636 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65689
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
250 000 € 5000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63508
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
285 000 € 9500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65482
  • մակերես 30 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
300 000 € 6666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64940
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
232 000 € 6105 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65217
  • մակերես 38 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
260 000 € 5909 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66010
  • մակերես 44 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
290 000 € 3411 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65145
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
320 000 € 3265 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65250
  • մակերես 98 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
360 000 € 6545 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64833
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը