Property 63009 photo 1
Property 63009 photo 2
Property 63009 photo 3

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Վերանորոգման տարի: 2025
  • ջեռուցում: էլեկտրական
  • Հեռավորո. ծով: 10000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 27 km

ծառայություններ

  • Վերելակ
  • Վերանորոգման կարիք

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 36 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է 1 -ին հարկում հարկում և բաղկացած է 1 հարկ բաղկացած բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, օդորակիչ, վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
285 000 € 9500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65482
  • մակերես 30 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
290 000 € 3411 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65145
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
270 000 € 7941 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65319
  • մակերես 34 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
230 000 € 3239 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65778
  • մակերես 71 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
270 000 € 6136 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66013
  • մակերես 44 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
270 000 € 4153 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63932
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
225 000 € 2142 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63425
  • մակերես 105 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
285 000 € 4014 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65118
  • մակերես 71 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
280 000 € 7777 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64277
  • մակերես 36 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
215 000 € 2621 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66032
  • մակերես 82 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը