Property 63011 photo 1
Property 63011 photo 2
Property 63011 photo 3

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Վերանորոգման տարի: 2025
  • ջեռուցում: էլեկտրական
  • Հեռավորո. ծով: 10000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 27 km

ծառայություններ

  • Վերելակ
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 41 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է 2 -րդ հարկում հարկում և բաղկացած է 2 հարկ բաղկացած բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, օդորակիչ, վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
320 000 € 4266 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65385
  • մակերես 75 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63981
  • մակերես 96 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
270 000 € 9310 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65355
  • մակերես 29 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
250 000 € 6250 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63507
  • մակերես 40 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
270 000 € 2700 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65007
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
280 000 € 4307 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65009
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
420 000 € 6000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65768
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
295 000 € 4402 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65303
  • մակերես 67 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
380 000 € 3762 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65793
  • մակերես 101 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը