Property 63013 photo 1
Property 63013 photo 2
Property 63013 photo 3

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Վերանորոգման տարի: 2025
  • ջեռուցում: էլեկտրական
  • Հեռավորո. ծով: 10000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 27 km

ծառայություններ

  • Վերելակ
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 36 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է 2 -րդ հարկում հարկում և բաղկացած է 2 հարկ բաղկացած բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, օդորակիչ, վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
270 000 € 9310 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65355
  • մակերես 29 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
232 000 € 6105 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65217
  • մակերես 38 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
240 000 € 2000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65787
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
210 000 € 2800 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65365
  • մակերես 75 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
280 000 € 2666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65010
  • մակերես 105 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
260 000 € 8125 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64932
  • մակերես 32 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
242 000 € 2261 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63313
  • մակերես 107 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
300 000 € 5000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65306
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
314 800 € 5939 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63766
  • մակերես 53 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
270 000 € 4153 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63932
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը