Property 63014 photo 1
Property 63014 photo 2
Property 63014 photo 3
Property 63014 photo 4
Property 63014 photo 5

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Վերանորոգման տարի: 2026
  • ջեռուցում: էլեկտրական
  • Հեռավորո. ծով: 10000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 26 km

ծառայություններ

  • Վերելակ
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 44 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է 3 -րդ հարկում հարկում և բաղկացած է 3 հարկ բաղկացած բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, օդորակիչ, վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
300 000 € 4477 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65304
  • մակերես 67 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65107
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
450 000 € 5696 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65493
  • մակերես 79 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
305 000 € 6489 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64722
  • մակերես 47 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
250 000 € 2500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65784
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
265 000 € 6022 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66012
  • մակերես 44 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
285 000 € 9500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65482
  • մակերես 30 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
315 000 € 5727 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64830
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
270 000 € 9642 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65351
  • մակերես 28 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
425 000 € 4086 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65462
  • մակերես 104 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը