Property 63015 photo 1
Property 63015 photo 2
Property 63015 photo 3

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Վերանորոգման տարի: 2025
  • ջեռուցում: էլեկտրական
  • Հեռավորո. ծով: 10000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 27 km

ծառայություններ

  • Վերելակ
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 19 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է 3 -րդ հարկում հարկում և բաղկացած է 3 հարկ բաղկացած բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, օդորակիչ, վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
310 000 € 3069 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63567
  • մակերես 101 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3000 m
վաճառք
310 000 € 7380 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63911
  • մակերես 42 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
255 000 € 4636 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65689
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
270 000 € 7297 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65357
  • մակերես 37 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
225 000 € 2812 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65274
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
280 000 € 2276 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64603
  • մակերես 123 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
220 000 € 3283 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65034
  • մակերես 67 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
240 000 € 1702 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65594
  • մակերես 141 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
360 000 € 6545 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64833
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը