380 000 €
2111 €/m²
Property 63043 photo 1

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 2
  • Կառուցման տարեթիվ: 1967
  • Վերանորոգման տարի: 2006
  • Սենյակների քանակը: 6
  • ջեռուցում: ջեռուցման պոմպ
  • Հեռավորո. ծով: 3600 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 68 km

ծառայություններ

  • Բուխարի
  • Խորդանոց
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 180 քմ Կրետե կղզում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Տարածք պլանավորման Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև ջրի տաքացման արևային համակարգ, բուխարի, օդորակիչ, ջեռուցում, ահազանգ, պահեստ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
427 000 € 2156 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57656
  • մակերես 198 m²
  • Սենյակներ 4
Էքսկլյուզիվ վաճառք
385 000 € 4425 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61691
  • մակերես 87 m²
  • Սենյակներ 3
Էքսկլյուզիվ վաճառք
375 000 € 5514 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61692
  • մակերես 68 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
388 605 € 4626 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61960
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
370 000 € 3008 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62338
  • մակերես 123 m²
  • Սենյակներ 4
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
380 000 € 2111 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63043
  • մակերես 180 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3600 m
վաճառք
420 000 € 3818 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64933
  • մակերես 110 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
470 000 € 3481 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64934
  • մակերես 135 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը