վաճառք - բնակարան 306 m² Պապոսում

Հունաստան Կիպրոս Փափազեան Պաֆոս
280 000 €
915 €/m²
Property 63204 photo 1
Property 63204 photo 2
Property 63204 photo 3
Property 63204 photo 4

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 306 քմ Պապոսում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
299 953 € 3029 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47493
  • մակերես 99 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
320 000 € 3200 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48824
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
289 000 € 3612 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49150
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
405 000 € 2500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49364
  • մակերես 162 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
245 000 € 2268 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51494
  • մակերես 108 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
235 000 € 2582 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51525
  • մակերես 91 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
300 000 € 2222 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51969
  • մակերես 135 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
265 000 € 2760 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52168
  • մակերես 96 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 2403 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52364
  • մակերես 104 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
270 000 € 2045 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52465
  • մակերես 132 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը