վաճառք - բնակարան 80 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ Լեմեսոս
172 000 €
2150 €/m²
Property 63227 photo 1
Property 63227 photo 2
Property 63227 photo 3
Property 63227 photo 4

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 80 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
236 000 € 2712 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48367
  • մակերես 87 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
230 000 € 2395 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48889
  • մակերես 96 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 2873 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48935
  • մակերես 87 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
246 000 € 3514 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50453
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
210 000 € 2359 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50921
  • մակերես 89 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
210 000 € 3134 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51524
  • մակերես 67 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
250 000 € 3289 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52050
  • մակերես 76 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
252 450 € 3321 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56085
  • մակերես 76 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
230 000 € 3965 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56555
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
245 000 € 2207 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56912
  • մակերես 111 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը