վաճառք - բնակարան 80 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ Լեմեսոս
177 500 €
2219 €/m²
Property 63228 photo 1
Property 63228 photo 2
Property 63228 photo 3
Property 63228 photo 4
Property 63228 photo 5
Property 63228 photo 6
Property 63228 photo 7
Property 63228 photo 8
Property 63228 photo 9
Property 63228 photo 10
Property 63228 photo 11

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 80 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
246 000 € 3514 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50453
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
210 000 € 2359 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50921
  • մակերես 89 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 8000 m
վաճառք
210 000 € 3134 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51524
  • մակերես 67 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 4000 m
վաճառք
250 000 € 3289 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52050
  • մակերես 76 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
252 450 € 3321 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56085
  • մակերես 76 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
230 000 € 3965 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56555
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
245 000 € 2207 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56912
  • մակերես 111 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
176 500 € 1765 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63217
  • մակերես 100 m²
վաճառք
182 000 € 1820 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63220
  • մակերես 100 m²
վաճառք
144 500 € 1806 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63221
  • մակերես 80 m²

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը