2 140 000 €
5350 €/m²
Property 63365 photo 1
Property 63365 photo 2
Property 63365 photo 3
Property 63365 photo 4
Property 63365 photo 5

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 1000 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 1 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 102 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է առանձնատուն մակերեսով 400 քմ Կրետե կղզում. առանձնատուն ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան դեպի ծովը, դեպի սարերը.

Two luxurious villas for sale with a total area of 400 sq.m., including the basements, offering panoramic sea views. Each villa features a 100 sq.m. ground floor with a modern kitchen, spacious living room, three bedrooms, and three bathrooms. The basement includes a large open-plan space ideal for various activities, one bathroom, a hammam, a sauna, a spacious walk-in closet, and the engine room. Outside, there is private parking, a large swimming pool, and a BBQ area, perfect for relaxation and entertaining. These villas combine comfort, luxury, and stunning views, making them an ideal choice for residence or investment.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50284
  • մակերես 420 m²
  • Սենյակներ 7
վաճառք
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61298
  • մակերես 582 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 17000 m
վաճառք
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 14552
  • մակերես 288 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2000 m
վաճառք
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62543
  • մակերես 650 m²
  • Սենյակներ 7
վաճառք
2 000 000 € 1 067 000 € 2667 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 15994
  • մակերես 400 m²
  • Սենյակներ 8
վաճառք
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 32769
  • մակերես 302 m²
  • Սենյակներ 10
վաճառք
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49030
  • մակերես 450 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1500 m
վաճառք
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 30046
  • մակերես 250 m²
  • Սենյակներ 5
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59946
  • մակերես 315 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1000 m
վաճառք
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 23705
  • մակերես 420 m²
  • Սենյակներ 8

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը