Property 63978 photo 1
Property 63978 photo 2
Property 63978 photo 3
Property 63978 photo 4
Property 63978 photo 5
Property 63978 photo 6

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1984
  • Սենյակների քանակը: 2
  • Էներգետիկ դաս: D
  • Հեռավորո. ծով: 50 m

ծառայություններ

  • Հանգստյան տուն

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 44 քմ Kavala. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև օդորակիչ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
140 000 € 2800 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60591
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
160 000 € 2461 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61079
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 3
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
145 000 € 2788 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63179
  • մակերես 52 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
140 000 € 130 000 € 1111 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63759
  • մակերես 117 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
105 000 € 1750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63768
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
105 000 € 1750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63771
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
105 000 € 1750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63772
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
120 000 € 2727 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63978
  • մակերես 44 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
105 000 € 2916 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64024
  • մակերես 36 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1300 m
վաճառք
115 000 € 2395 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64032
  • մակերես 48 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը