235 000 €
2350 €/m²
Property 64239 photo 1
Property 64239 photo 2

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1980
  • Վիճակ: Քայքայված բնակարան
  • Հեռավորո. ծով: 500 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 18 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Բուխարի
  • Հանգստյան տուն
  • Վերանորոգման կարիք

Նկարագրություն

Վաճառվում է 0-հարկանի քոթեջ մակերեսով 100 քմ Աթենքում. առանձնատուն ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև բուխարի, ավտոկայանման տեղ, այգի.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
260 000 € 3250 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 4375
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
200 000 € 180 000 € 3000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 6564
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
350 000 € 3846 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37583
  • մակերես 91 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
260 000 € 3466 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 39591
  • մակերես 75 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 900 m
վաճառք
190 000 € 150 000 € 833 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 41494
  • մակերես 180 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
215 000 € 3161 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56454
  • մակերես 68 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 2747 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57285
  • մակերես 91 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
260 000 € 230 000 € 2500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59279
  • մակերես 92 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
235 000 € 2350 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64239
  • մակերես 100 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 500 m
վաճառք
190 000 € 1979 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65776
  • մակերես 96 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը