37 400 €
55 €/m²
Property 64678 photo 1
Property 64678 photo 2
Property 64678 photo 3
Property 64678 photo 4

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 5800 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 68 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է հողատարածք մակերեսով 670 քմ Կրետե կղզում.Քաղաքի հատակագծի մաս է. Տարածքի վրա: անցկացված է ջուր, անցկացված է էլեկտրականություն. Կառուցմավ իրավունքով 400 քմ. Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի սարերը.

For sale 2 adjacent plots of land located in Kritsa. The plots are situated on the top of a hill, offering an unobstructed view of the mountains. There is road access, and electricity, water, and telephone/internet lines are available.

Plots:

Plot A: 500 sq.m., with building rights for a residence or apartments with a total area of 400 sq.m. + basement.

Plot B: 670 sq.m., with building rights for a detached house or apartments with a total area of 400 sq.m. + basement.

Price:

Plot A: 37.400€

Plot B: 37.400€

Distances:

10 minutes by car from Agios Nikolaos and the nearest beach

50 minutes by car from Heraklion Airport

Check both plots for sale together HERE

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
30 000 € 30 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51119
  • մակերես 1000 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 11400 m
վաճառք
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 38008
  • մակերես 915 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 9200 m
վաճառք
55 000 € 166 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 32259
  • մակերես 330 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1000 m
վաճառք
40 000 € 80 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50374
  • մակերես 500 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 22000 m
վաճառք
50 000 € 77 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47006
  • մակերես 648 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3000 m
վաճառք
49 000 € 122 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48833
  • մակերես 400 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 10000 m
վաճառք
35 000 € 175 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37333
  • մակերես 200 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 9000 m
վաճառք
48 000 € 120 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34186
  • մակերես 399 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1000 m
վաճառք
44 000 € 35 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65912
  • մակերես 1255 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2100 m
վաճառք
40 000 € 114 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37927
  • մակերես 350 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 19700 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը