430 000 €
1078 €/m²
Property 64775 photo 1
Property 64775 photo 2
Property 64775 photo 3

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 399 քմ Նիկոսիայում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
355 000 € 2751 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43900
  • մակերես 129 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
385 000 € 2810 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43901
  • մակերես 137 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
465 000 € 2980 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43904
  • մակերես 156 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
585 000 € 2232 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43905
  • մակերես 262 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
400 000 € 1204 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52026
  • մակերես 332 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
360 000 € 2264 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52028
  • մակերես 159 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
395 000 € 2438 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52081
  • մակերես 162 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
405 000 € 2500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52082
  • մակերես 162 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
550 000 € 2123 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52132
  • մակերես 259 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
360 000 € 2627 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52183
  • մակերես 137 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը