73 000 €
2517 €/m²
Property 64837 photo 1
Property 64837 photo 2
Property 64837 photo 3
Property 64837 photo 4
Property 64837 photo 5
Property 64837 photo 6
Property 64837 photo 7
Property 64837 photo 8
Property 64837 photo 9
Property 64837 photo 10
Property 64837 photo 11
Property 64837 photo 12

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2010
  • Էներգետիկ դաս: D
  • Հեռավորո. ծով: 490 m

ծառայություններ

  • Մուտք
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 29 քմ Կավալայում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած բնակարան ունի անկյունային դրվածք կա նաև օդորակիչ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
95 000 € 791 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61178
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
85 000 € 1416 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63450
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
79 000 € 1385 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64290
  • մակերես 57 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
73 000 € 2517 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64837
  • մակերես 29 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 490 m
վաճառք
105 000 € 2333 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65267
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
105 000 € 2692 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65269
  • մակերես 39 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 300 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը