Property 64848 photo 1
Property 64848 photo 2
Property 64848 photo 3
Property 64848 photo 4
Property 64848 photo 5
Property 64848 photo 6
Property 64848 photo 7

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1977
  • Վերանորոգման տարի: 2025
  • Սենյակների քանակը: 2
  • Մակարդակներ: 2
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 500 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 15 km

ծառայություններ

  • Մուտք
  • Կրկնակի ապակեպատում
  • Ներքին սանդուղք
  • Golden Visa

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 42 քմ Սալոնիկում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ լոգասենյակ. Loft բաղկացած մեկ ննջասենյակ. բնակարան ունի անկյունային դրվածք կա նաև կահույք, օդորակիչ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

Խորհուրդ է տրվում վաճառք
60 000 € 659 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66064
  • մակերես 91 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
152 000 € 4222 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65851
  • մակերես 36 m²
  • Սենյակներ 2
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
265 000 € 3630 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65900
  • մակերես 73 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
217 000 € 2047 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65855
  • մակերես 106 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
150 000 € 140 000 € 1944 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66115
  • մակերես 72 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
227 000 € 3847 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65760
  • մակերես 59 m²
  • Սենյակներ 2
Խորհուրդ է տրվում վարձավճար
սկսած 560 € 11 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65833
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը