50 000 €
1087 €/m²
Property 65075 photo 1
Property 65075 photo 2
Property 65075 photo 3
Property 65075 photo 4
Property 65075 photo 5
Property 65075 photo 6
Property 65075 photo 7

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 8000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 30 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 46 քմ Կորֆու կղզում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
50 000 € 1086 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65075
  • մակերես 46 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 8000 m
վաճառք
65 000 € 4642 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66059
  • մակերես 14 m²
  • Սենյակներ 1

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը