220 000 €
2222 €/m²
Property 65298 photo 1
Property 65298 photo 2
Property 65298 photo 3
Property 65298 photo 4
Property 65298 photo 5
Property 65298 photo 6
Property 65298 photo 7
Property 65298 photo 8
Property 65298 photo 9
Property 65298 photo 10

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1901
  • Հեռավորո. ծով: 400 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 2 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 99 քմ Կորֆու կղզում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
205 000 € 4100 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61175
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
235 000 € 4196 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61176
  • մակերես 56 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
195 000 € 4148 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61194
  • մակերես 47 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
255 000 € 4180 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61211
  • մակերես 61 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
250 000 € 2717 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62800
  • մակերես 92 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63311
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
185 000 € 165 000 € 3000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63693
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
200 000 € 180 000 € 3214 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63711
  • մակերես 56 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
260 000 € 5777 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63780
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
240 000 € 4000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64660
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը