Property 65596 photo 1
Property 65596 photo 2
Property 65596 photo 3
Property 65596 photo 4
Property 65596 photo 5
Property 65596 photo 6
Property 65596 photo 7
Property 65596 photo 8
Property 65596 photo 9
Property 65596 photo 10

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1977
  • Վերանորոգման տարի: 2023
  • Սենյակների քանակը: 2
  • ջեռուցում: էլեկտրական
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 1500 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 13 km

ծառայություններ

  • Մուտք
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 31 քմ Սալոնիկում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած մեկ ննջասենյակ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ լոգասենյակ. բնակարան ունի անկյունային դրվածք կա նաև օդորակիչ, տենդեր, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

Խորհուրդ է տրվում վաճառք
120 000 € 1463 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66100
  • մակերես 82 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
109 000 € 3892 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65853
  • մակերես 28 m²
  • Սենյակներ 1
վարձավճար
սկսած 750 € 5 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66039
  • մակերես 130 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
320 000 € 3555 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66117
  • մակերես 90 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
115 000 € 1916 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65777
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 2
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
55 000 € 1222 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65978
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
118 000 € 3933 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65863
  • մակերես 30 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը