Վաճառված է
հարցման հիման վրա
Property 701 photo 1
Property 701 photo 2
Property 701 photo 3
Property 701 photo 4
Property 701 photo 5
Property 701 photo 6
Property 701 photo 7
Property 701 photo 8
Property 701 photo 9
Property 701 photo 10
Property 701 photo 11
Property 701 photo 12
Property 701 photo 13
Property 701 photo 14
Property 701 photo 15

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 8
  • Հարկ: 7 -րդ հարկ
  • Սենյակների քանակը: 4: гостиная, кухня, 3 спальные, ванная, туалет, огромная веранда
  • Այլ հարմարություններով: отопление, кондиционер, тенд на веранде, дорогая классическая мебель, отдельная studio на крыше, кладовая на цокальном этаже
  • Հեռավորո. ծով: 20 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 7 km

ծառայություններ

  • Ծովային տեսարան
  • Վերելակ
  • Բուխարի

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 170 քմ Սալոնիկում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Տարածք պլանավորման կա նաև կահույք, բուխարի, վերելակ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
87 000 € 2121 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61969
  • մակերես 41 m²
  • Սենյակներ 2
վարձավճար
սկսած 750 € 11 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62001
  • մակերես 67 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
173 000 € 4552 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62011
  • մակերես 38 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
266 000 € 2742 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62059
  • մակերես 97 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
310 000 € 4843 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62082
  • մակերես 64 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
585 000 € 5366 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62091
  • մակերես 109 m²
  • Սենյակներ 4
վարձավճար
սկսած 280 € 14 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62195
  • մակերես 20 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62216
  • մակերես 30 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
148 000 € 3609 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62218
  • մակերես 41 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը