Վարձակալված
հարցման հիման վրա
Property 7198 photo 1
Property 7198 photo 2
Property 7198 photo 3
Property 7198 photo 4
Property 7198 photo 5

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1980
  • Հեռավորո. ծով: 7000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 25 km

Նկարագրություն

Տրվում է վարձով բնակարան մակերեսով 30 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
320 000 € 3200 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 10967
  • մակերես 100 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 7000 m
վաճառք
360 000 € 3000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 12056
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
150 000 € 2678 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 12503
  • մակերես 56 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
365 000 € 4147 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 12804
  • մակերես 88 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
273 000 € 2149 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 12810
  • մակերես 127 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
550 000 € 370 000 € 1712 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 14806
  • մակերես 216 m²
  • Սենյակներ 7
վաճառք
315 000 € 3150 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 15142
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
440 000 € 3666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 20372
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
270 000 € 3375 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 20421
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
650 000 € 5416 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 21909
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը